Forkle i 180 g bomullr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | Bomull 180 g/m2 |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 65 cm |
| Lengde | 90 cm |
| Størrelse | 65 cmx0,3 cmx90 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 136/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx54 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO105-X12:2001, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI760001 | 3602 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 155,00 kr
Fra 120,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 131,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 123,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |