Stor sportsveske laget av vannavstøtende PU-materiale.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 52 x ? 30 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.530 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 129 |
| Inkommande v.19, 2026 | 2000 |
| Inkommande v.35, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 218,00 kr
Fra 512,00 kr
Fra 223,00 kr
Fra 467,00 kr
Fra 319,00 kr
Fra 125,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |