Stor, gjennomsiktig handleveske laget av polyester med lange bærehåndtak og et stort hovedrom.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 45 x 13,5 x 34,5 cm |
| Materiale | Nylon, Polyethylen |
| Trykkeflate | 25 x 20 cm |
| Vekt | 0.113 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3 |
| Inkommande v.31, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 51,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 49,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |