Rulleryggsekk laget av hamp (280 gr/m2) med bomullsfôr, inkludert hampsymbol på etiketten.
Khaki (13)
| Materiale | PP, Polyester, Bomull, Sinklegering, Hamp |
| Høyde | 48 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 39 cm |
| Størrelse | 13 cmx48 cmx39 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 376/14.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367813 | 1456 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 200,00 kr
Fra 767,00 kr
Fra 169,00 kr
Fra 412,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |