Metro PC sekk er ideell for dagens mobile arbeidsmetoder, med et rent og moderne design samtidig som den har mange nyttige funksjoner. Den har 2 rom for en laptop og personlige eiendeler, pustende air-mesh rygg for kjølig komfort når du er på farten og justerbare ryggsekkstropper. Den inkluderer en sikker glidelåslomme foran, og er utstyrt med flere lommealternativer på innsiden. En lomme for å oppbevare notater, 1 sikker lomme med glidelås, 1 organisator med 2 penneholdere og en visittkortholder. En elektronisk enhet på opptil 15" kan også oppbevares sikkert.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 2 330,00 | 2 174,00 | 2 056,00 | 2 000,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rilsan® polyamid |
| Størrelse | 31 x 47 x 13 cmcm |
| Emballasje | 1st |
| Bruttovekt | 1kg |
| Vekt | 0.95kg |
| Emballasje | 34x17x45cm |
| GTIN / EAN | 8713159671176 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 446,00 kr
Fra 346,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 355,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |