Dokumentpose i slitesterk polyester med glidelås og håndtak. Se utskriftsalternativer under fane: informasjon.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 40,5 x 3 x 26 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Alt 1: Transfer: 10 x 10 cm. Alt 2: Transfer: 20 x 15 cm |
| Vekt | 0.103 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1804 |
| Inkommande v.17, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 194,00 kr
Fra 42,30 kr
Fra 93,50 kr
Fra 172,00 kr
Fra 107,00 kr
Fra 82,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |