Måttstock/tumstock i plast med total längd 0,5 m med nyckelring.
Hvid (02)
| Materiale | Plast, Metall |
| Høyde | 2,3 cm |
| Bredde | 1,2 cm |
| Lengde | 6,5 cm |
| Størrelse | 1,2 cmx2,3 cmx6,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/10.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 40/400 |
| Carton Størrelse | 33 cmx38 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, UKCA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI71045302 | 1127 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,20 kr
Fra 85,00 kr
Fra 60,50 kr
Fra 85,00 kr
Fra 27,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |