Multiverktøy med aluminiumshus og verktøy i rustfritt stål. Utstyrt med 3-8 mm skiftenøkler, stjerneskrutrekker, flatskrutrekker, karabinkrok, flaskeåpner, beltekutter og nødhammer for å knuse glass.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,8 x 2,2 x 0,8 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Aluminium |
| Trykkeflate | 3,5 x 2 cm |
| Vekt | 0.044 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 240 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8120 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,00 kr
Fra 15,40 kr
Fra 290,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |