Verktøysett i karbonstål med bambusdetaljar. Inkluderer 7 verktøy: unbrakonøkkel, stjerneskrutrekker og flat skrutrekker. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Brun (11)
| Materiale | Bambus, Karbonstål |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 9,8 cm |
| Størrelse | 3 cmx1,8 cmx9,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 119/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 24 cmx25 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117220811 | 1621 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,80 kr
Fra 44,50 kr
Fra 47,80 kr
Fra 345,00 kr
Fra 165,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |