Vegglader med 30 W utgang, utstyrt med USB-A- og USB-C-porter og hurtigladefunksjon. Perfekt for hurtiglading av smarttelefoner, nettbrett og andre enheter.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 7,9 x 4,2 x 3 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.073 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 684 |
| Inkommande v.44, 2026 | 4000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 84,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 80,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |