Unisex-piké-polo i medium fit laget av 100 % bomull, hvorav 50 % resirkulert og 50 % økologisk, i 220 G/M². Poloen har en knappestolpe foran med to knapper i matchende farge og 1x1 flat rib. Bruken av ekte resirkulerte og økologiske materialer og miljøpåvirkningen er garantert ved hjelp av AWARE disruptive physical tracer- og blockchain-teknologi. Ved å skanne QR-koden får du tilgang til et eget digitalt pass for produktet. 2 % av inntektene fra hvert solgte produkt vil bli donert til Water.org. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100 Centexbel-sertifisert. På grunn av resirkulert garn kan det forekomme urenheter og fargevariasjoner.
• 100% bomull; 50 % resirkulert og 50 % økologisk
• Fullt sporbar og blokkjedeverifisering av AWARE?
• Digitalt produktpass og miljøfotavtrykksdata
• Unisex og 4 sesonger
Till digitalt produktpass »
8.83 KG
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 245,00 |
Svart
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| XXXL | |
| 4XL | |
| 5XL |
Klesbransjen har endret seg. Det å se bra ut, er ikke lenger godt nok. Klær må føles bra, i tillegg til å se bra ut. Ingen ønsker å føle seg skyldig i å bære noe som skader planeten. Ingen liker å gå rundt i klær som forurenser. Det endres i dag. Med klespass og fysiske sporere som gjør at du kan se nøyaktig hva klærne dine er laget av.
Kle deg i det du stoler på.
| Størrelse | 81.5 x 71 x 0.5 cm |
| Vekt | 340g |
| Trykkeflate | 100 x 70 mm |
| Materiale | 50 % resirkulert og 50 % økologisk bomull |
| Opprinnelsesland | BGD |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://wear-iqoniq.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende XXS | 112 |
| Nåværende XS | 1165 |
| Nåværende S | 4624 |
| Nåværende M | 6734 |
| Nåværende L | 6377 |
| Nåværende XL | 3641 |
| Nåværende XXL | 1545 |
| Nåværende XXXL | 279 |
| Nåværende 4XL | 47 |
| Nåværende 5XL | 30 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 549,00 kr
Fra 91,50 kr
Fra 220,00 kr
Fra 359,00 kr
Fra 529,00 kr
Fra 160,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |