Ansiktsmalingspinne i ABS-hus, med dreiehjul for å skyve ut mer av pinnen. Flagg: Italia 044, England 048, Nederland 075, Tyskland 083, Belgia 103, Spania 297 og Frankrike 910.
Grøn / hvid (44)
| Materiale | ABS, PP |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 3,8 cm |
| Lengde | 7,4 cm |
| Størrelse | 3,8 cmx1,8 cmx7,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 29/12 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/400 |
| Carton Størrelse | 20 cmx40 cmx33,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | GMP Guideline, EN71-3, Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS), CPSR, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI934744 | 3325 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,00 kr
Fra 15,10 kr
Fra 17,30 kr
Fra 24,10 kr
Fra 7,70 kr
Fra 17,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |