Piknikteppe i myk fleece med bomullskanvas og PU-detaljer. En smart konstruksjon gjør det enkelt å brette sammen og ta med seg. Fleecen er laget av GRS-sertifisert og resirkulert PET. Baksiden er laget i PEVA, som er vannavvisende. Sertifisert av GRS (Global Recycled Standard) GRS-sertifiseringen garanterer at hele forsyningskjeden til de resirkulerte materialene er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på den totale produktvekten. Dette produktet inneholder 51% GRS-resirkulert fleece.
3.16 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 281,00 | 274,00 | 266,00 | 258,00 | 254,00 | 249,00 |
Brun
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 110 x 110 x 0.5 cm |
| Vekt | 355.5g |
| Trykkeflate | 140 x 60 mm |
| Materiale | rPET,PEVA |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, GRS-dokumentasjon som viser bruken av resirkulert PET fra sertifisert rPET-spinner og vever tilgjengelig |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 134 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 196,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 399,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |