Sitteunderlaget for turer utendørs. Designet med 4 paneler, noe som gjør det enkelt å brette og ta med seg sitteunderlaget. Den vannavstøtende PEVA-baksiden beskytter mot fuktighet og kalde underlag. Utstyrt med en praktisk snap-stropp som gjør at sitteunderlaget kan festes til en bag eller ryggsekk. Størrelse 40x30cm. Sertifisert av RCS (Recycled Claim Standard), RCS-sertifiseringen garanterer at hele forsyningskjeden av resirkulerte materialer er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på den totale produktvekten. Dette produktet inneholder 24 % RCS-sertifisert resirkulert polyester.
• Lett å ta med seg
• Sammenleggbart design
• Stilrent PU-materiale
• Perfekt for utendørs aktiviteter
• Vannavstøtende
0.95 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 147,00 | 143,00 | 140,00 | 135,00 | 132,00 | 130,00 |
Svart
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 40 x 30 x 1.5 cm |
| Vekt | 114.5g |
| Trykkeflate | 70 x 100 mm |
| Materiale | Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1540 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1200 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 89,00 kr
Fra 89,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 89,00 kr
Fra 89,00 kr
Fra 89,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |