Utkastelsesspill i tre. Inneholder 10 sjakkbrikker (5 hvite og 5 svarte) og instruksjoner for enkel montering og spilling. Et fartsfylt ferdighetsspill for voksne med totalt 11 brikker. Individuelt pakket i en brun pappeske med illustrert forside.
Brun (11)
| Materiale | Tre |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 15 cmx2 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 139/16.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 32,5 cmx59 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126753411 | 3889 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,20 kr
Fra 20,00 kr
Fra 49,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 15,20 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |