Hold orden på eiendelene dine med denne vesken. Den har en sikker glidelåslukking og en praktisk bæreløkke for enkel håndtering. Designet med det klassiske tofargede stripete mønsteret i 390 GSM lerret. Bruk den enten alene eller som et supplement til Lagoa GRS strandbagen. Sertifisert av GRS (Global Recycled Standard), garanterer GRS-sertifisering at hele forsyningskjeden for resirkulerte materialer er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på den totale produktets vekt. Dette produktet inneholder 69 % GRS-sertifisert resirkulert bomull og 29 % GRS-sertifisert resirkulert polyester. Totalt resirkulert innhold 98% basert på produktets totale vekt. Sertifisert av Control Union, CU1162221.
• Laget av resirkulert bomull
• Resirkulert polyester
• Praktisk størrelse
• Lett å ta med seg
0.75 KG
| Antall | 10 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 88,00 | 85,50 | 83,00 | 80,50 | 79,50 |
Lyseblå
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 28.5 x 21 x 1 cm |
| Vekt | 67g |
| Trykkeflate | 100 x 100 mm |
| Materiale | Resirkulert bomull,Resirkulert polyester |
| Opprinnelsesland | IND |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1634 |
| Nästa Leverans : 2026-10-25 | 1000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,60 kr
Fra 118,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 408,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |