Resirkulert ABS-etui med integrert børste og speil. Praktisk design for bruk på farten og ferdig med en resirkulert logo.
Hvid (02)
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 6,4 cm |
| Lengde | 7,2 cm |
| Størrelse | 6,4 cmx2,2 cmx7,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 39/9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx37,5 cmx37 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134950202 | 3162 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,50 kr
Fra 53,50 kr
Fra 118,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 37,00 kr
Fra 285,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |