Reiselommebok med lommer og glidelåslomme inni, laget av resirkulert polyester (rPET).
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 23 x 14 x 3,5 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 10 x 5 cm |
| Vekt | 0.116 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8803 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 217,00 kr
Fra 216,00 kr
Fra 157,00 kr
Fra 31,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |