3-farget kulepenn med gummi/peker på toppen som kan brukes på touch-skjermer (som iPhone/iPad), holder med metallisk utseende, sølv-effekt og gummigrep. Med blått, rødt og svart fyll.
Hvit
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14.3 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vekt | 10 g |
| Volum | 1.1503 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 8,50 kr
Fra 4,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |