Kulepenn med blått blekk fra merket Senator® med polert skaft. Stor, farget klips/trykknapp. Made in Germany.
| Antall | 100 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 7,80 | 7,20 | 7,00 | 6,50 | 6,30 | 6,10 |
Svart
Siden 1920 har Senator designet og produsert kulepenner av høy, tysk kvalitet til gode priser. Senator kulepenner er beundret verden over. Senator følger med tiden noe som gir resultat i form av moderne design og stor funksjonalitet. Det er lagt stor vekt på fine detaljer, som gir hver kulepenn en unik karakter. Senator gir fremragende kvalitet.
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14.5 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 9 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Germany |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,50 kr
Fra 2,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |