Kulepenn i valnøttre og messing med metallspiss, klips og dekor. Utstyrt med tysk Dokumental-blekk i blått og en omtrentlig skrive lengde på 1000 meter. Pakket i en eske av lønnetre og en brun pappeske. Blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | Tre |
| Høyde | 2,6 cm |
| Bredde | 5,8 cm |
| Lengde | 17,3 cm |
| Størrelse | 5,8 cmx2,6 cmx17,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 10/7.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx38 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134935311128 | 2325 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 8,90 kr
Fra 477,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |