Paraply med aluminiumskaft og polyesterstoff med silkeinntrykk.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 105 x 86 cm |
| Materiale | Pongee |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.440 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2755 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 89,00 kr
Fra 107,00 kr
Fra 109,00 kr
Fra 180,00 kr
Fra 256,00 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |