Automatisk golfparaply, 190T rPET, med åtte paneler og bambushåndtak. Skaft i bambus og stål med metallramme. Inkluderer borrelåsstropp og rPET-etikett.
Sort (01)
| Materiale | rPET |
| Høyde | 102 cm |
| Bredde | 102 cm |
| Lengde | 82 cm |
| Størrelse | 102 cmx102 cmx82 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 330/9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 27 cmx85 cmx10 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI130625801 | 5570 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 110,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 230,00 kr
Fra 144,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 299,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |