Sink nøkkelholder. Pakket i en svart laminert gaveeske.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | Metall, Jern, Sink |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 3,3 cm |
| Lengde | 3,4 cm |
| Størrelse | 3,3 cmx0,4 cmx3,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 39/10.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/250 |
| Carton Størrelse | 24,5 cmx38,5 cmx33,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, 2013/2/EU, Lead, 94/62/EC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI360132 | 8922 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,90 kr
Fra 9,60 kr
Fra 26,70 kr
Fra 12,10 kr
Fra 9,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |