Bambus powerbank, ladet med solenergi, 8 000 mAh.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,2 x 7,1 x 2 cm |
| Materiale | Bambus, Plast |
| Trykkeflate | 2 x 1 cm |
| Vekt | 0.246 kg |
| Batterier | Li-Ionen1260110 |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8518 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 256,00 kr
Fra 734,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 419,00 kr
Fra 211,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |