Modulær dataoverførings- og ladekabel laget av resirkulert plast, levert i en elegant oppbevaringsboks. Kabelen tilbyr flere ladeløsninger: Type-C- og USB-A-inngang samt Type-C/iOS/micro USB-utgang. Takket være alle disse adapterne og kontaktene lar denne kabelen deg lade de fleste smarttelefoner, kameraer, strømbanker, øreplugger osv. Kabelen har en maksimal utgangseffekt på 2 A. Har en utløserpinne som kommer godt med når du trenger å ta ut telefonens SIM kort. Oppbevaringsboksen har også plass til å lagre et micro SD minnekort og et nano-SIM kort, noe som gjør dette til det perfekte reisetilbehøret. Kabellengde: 28 cm. Leveres i en 100 % resirkulert kraftpapirkonvolutt.
4,63 kg
| Antall | 10 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 74,00 | 72,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 10,5 x 1,5 x 1,5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 40x46x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159606833 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5094 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |