Ladekabel med lysende logo og gummi-/metallutførelse utstyrt med tre kontakter (type C, Android og iPhone). Opptil tre enheter kan lades samtidig. Lengde på kabler (inkludert plugger): 10 cm. Kabelen er laget av resirkulert PET plast, og emballasjen er laget av resirkulert papir og resirkulert plast.
4,65 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 152,00 | 146,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,65 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Metall, Gummi |
| Størrelse | 16 x 2,6 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 30x23x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159581383 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 206 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 84,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |