Smart ladekabel som viser logoen din på en helt ny måte i form av LED-lys. Med den nye 5-i-1-kontakten er det nå mulig å lade fra Type C til Type C. Ladekontakter som passer for iPhone, Samsung og Type C er inkludert! Kabelen er laget av R PET og R ABS-materiale.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 130,00 | 114,00 | 104,00 | 94,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | TPE-Nylon |
| Vekt | 40g |
| Størrelse | 35x160 mm |
| Effekt | 5V max 2A |
| Trykkeflate | 20x10mm |
| Trykkmetoder | Lasergravyr |
| Emballasje | 50 st |
| Øvrig informasjon | LED-lampa i vitt från 100 st. Rött, blått eller grönt från 500 st. |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |