Dobbeltvegget, stor termokopp fra Rise-kolleksjonen fra Klean Kanteen. Utstyrt med Climate Lock-isolasjon. Dette kruset har en enorm størrelse og er laget av sertifisert 90% resirkulert 18/8 rustfritt stål. Med sjenerøst håndtak og et funksjonelt lokk: ta en slurk med det medfølgende sugerøret i rustfritt stål og silikon, eller vipp opp lokket og drikk rett fra Tumbler. Denne koppen holder drikke varm i opptil 12 timer og kald i 58 timer. Passer inn i de fleste koppholdere. Utført med en slagfast Klean Coat® pulverlakk. Tåler ikke oppvaskmaskin. Nøytral smak og lukt. Denne fantastiske koppen egner seg til både varme og kalde drikker og kan tas med overalt. Kapasitet 1.065 ml. Klean Kanteen er klimanøytral-sertifisert og medlem av 1% For the Planet, som støtter miljøorganisasjoner.
| Antall | 1 | 8 | 16 | 32 | 64 | 128 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 703,00 | 677,00 | 662,00 | 651,00 | 636,00 | 622,00 |
Svart
| Materiale | Silikon, PP, Resirkulert rustfritt stål |
| Lengde | 25 cm |
| Diameter | 12.9 cm |
| Vekt | 685 g |
| Volum | 1124.0037 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 46,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 170,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |