Et europeisk-laget klassisk porselenskrus med asiatisk preg.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 174,00 | 139,00 | 102,00 | 98,00 | 80,00 | 75,00 | 71,00 | 67,00 | 66,50 |
Hvid (02)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 80 ml | |
| 230 ml |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 52 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Kapasitet | 80 ml |
| Diameter | 60 mm |
| Carton Størrelse | 21,5 cmx27,5 cmx22 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 69,00 kr
Fra 73,50 kr
Fra 46,70 kr
Fra 60,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |