Perfekte proporsjoner og sublim form gjenspeiler den avslappede atmosfæren til enhver god kafé. Laget i Europa.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 153,00 | 122,00 | 89,50 | 86,00 | 70,50 | 66,00 | 62,50 | 59,00 | 58,50 |
Hvid (02)
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 55 mm |
| Kapasitet | 90 ml |
| Diameter | 59 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx31,5 cmx34,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 186,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 330,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |