Notisblokk / hefte i kork-omslag med 4 forskjellige fargede notatblokker (25 stk hver), gule klisterlapper (25 stk) og en blokk med 100 ark.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8 x 1,8 x 10,5 cm |
| Materiale | Paper |
| Trykkeflate | Laser: 5 x 3 cm, Transfer: 5 x 5 cm |
| Vekt | 0.109 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5995 |
| Inkommande v.25, 2026 | 15000 |
| Inkommande v.23, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,20 kr
Fra 6,50 kr
Fra 3,30 kr
Fra 20,90 kr
Fra 6,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |