Futteral i ufarget papp med innebyggd linjal. 2 x 25 stk notislapper + 5 x 25 stk notispiler.
Brun (11)
| Materiale | PVC, Kartong, Papir |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 16 cm |
| Størrelse | 5 cmx0,4 cmx16 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 20/10.74 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/500 |
| Carton Størrelse | 24 cmx35 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI912111 | 15038 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,20 kr
Fra 6,50 kr
Fra 3,30 kr
Fra 20,90 kr
Fra 6,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |