Notatbok laget av rPET (ca. A5) med PU-detalj og 100 linjerte sider (80 g). Individuelt pakket inn i silkepapir.
Sort (01)
| Materiale | Papir, Polyester, Polyuretan, rPET |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 21,7 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 21,7 cmx1,8 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 279/6.94 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 16 cmx37 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109717701 | 3792 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,90 kr
Fra 446,00 kr
Fra 38,60 kr
Fra 37,80 kr
Fra 346,00 kr
Fra 35,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |