LaserLine konferansemappe i bundet lær, med glidelås og metallplate. Alt dette i A4 format inkludert linjert skriveblokk
Sort (01)
| Materiale | Spaltlær |
| Høyde | 4,3 cm |
| Bredde | 27 cm |
| Lengde | 35 cm |
| Størrelse | 27 cmx4,3 cmx35 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 871/12.25 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx58 cmx37,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI861701 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 278,00 kr
Fra 245,00 kr
Fra 24,50 kr
Fra 300,00 kr
Fra 434,00 kr
Fra 192,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |