Klassisk veggklokke med termometer og hygrometer. Urskiven kan tas ut via bajonettfatningen, for å gjøre trykkingen lettere.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 35 x 5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 1.070 kg |
| Batterier | 1 x AA |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2118 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 143,00 kr
Fra 105,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 103,00 kr
Fra 40,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |