Barkniv i rustfritt stål, formet som en papegøyer
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 2,3 cm |
| Lengde | 12,1 cm |
| Størrelse | 2,3 cmx1,3 cmx12,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 57/10.36 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/144 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx28,5 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, Food Safe, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI520201 | 15643 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 112,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 689,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |