Cocktailsett bestående av shaker, målemugge, sil og rørestav, og oppbevaringsveske i velour.
Grå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,7 x 26 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 3 cm |
| Vekt | 0.563 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2478 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 410,00 kr
Fra 1 104,00 kr
Fra 1 043,00 kr
Fra 183,00 kr
Fra 82,50 kr
Fra 204,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |