Dette pleddet fra Wooosh får deg til å føle deg varm og komfortabel. Pleddet lagd av RPET polyester og er utrolig mykt og behagelig. et herlig pledd å dra over seg når du ligger på sofaen, eller for å holde deg varm på terrassen en kjølig sommerkveld. Også vakkert som sengeteppe eller som tillegg til sengetøyet ditt for å skape ekstra varme. Dette pleddet er pent rullet sammen og leveres i en pose lagd av resirkulert bomull. Dette gjør pleddet enkelt å oppbevare eller bære. GRS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 100%. Mål utbrettet 200 x 130 cm.
Beige
| Materiale | Resirkulert polyester |
| Lengde | 44 cm |
| Diameter | 21 cm |
| Vekt | 800 g |
| Volum | 4849.0483 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 93,50 kr
Fra 109,00 kr
Fra 356,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 256,00 kr
Fra 378,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |