Filetkniv laget av høykvalitets japansk 420J stål. Filetkniven har et langt, tynt og fleksibelt blad perfekt for presise kutt. Du kan bruke kniven til for eksempel å filetere fisk eller skjære skinke. Settet kommer med metallsåpe som fjerner lukter som fisk og hvitløk. Esken inneholder også en pinsett for å fjerne små bein fra fisk. Den perfekte gaven til matlagingsentusiaster.
2.87 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 326,00 | 317,00 | 309,00 | 300,00 | 294,00 | 288,00 |
Stål
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 33 x 1.8 x 2.7 cm |
| Vekt | 245g |
| Trykkeflate | 50 x 8 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 460 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 649,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 387,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 1 110,00 kr
Fra 599,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |