En tekanne med to matchende kopper perfekt når du vil dele et stille øyeblikk eller nyte te for to. Laget av slitesterk keramikk og designet for hverdagsbruk eller spesielle anledninger. Elegant, lett å helle fra og tåler oppvaskmaskin. Kannens størrelse: 600 ml. Koppens størrelse: 90 ml.
0,52 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 360,00 | 350,00 | 340,00 | 330,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,52 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk, Rustfritt stål |
| Diameter | 7,3cm |
| Størrelse | 13,8 x 15,8 x 9,7 x Ø 7,3 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 43x45x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159729921 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2582 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 35,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 11,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |