Bestikksett som består av en gaffel, kniv og skje laget av tre og rustfritt stål i en gjenlukkbar bomullspose.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5,7 x 1,7 x 23,5 cm |
| Materiale | Tre, Rustfritt stål, Bomull |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 0,7 cm, Transfer: 15 x 4 cm, DTF Transfer: 12 x 4 cm |
| Vekt | 0.091 kg |
| Antal per innerlåda | 120 |
| Antal per ytterlåda | 120 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5749 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 23,00 kr
Fra 534,00 kr
Fra 45,20 kr
Fra 2 642,00 kr
Fra 568,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |