Eksklusivt serveringsbestikk i eik med fine detaljer i PU. Det vakre treet skaper en livlig og varm følelse til det enkle og stilrene designet. Perfekt til både hverdag og fest.
0.15 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 237,00 | 230,00 | 224,00 | 218,00 | 213,00 | 209,00 |
Brun
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 21 x 6 x 1 cm |
| Vekt | 48g |
| Trykkeflate | 80 x 10 mm |
| Materiale | Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 211 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,50 kr
Fra 2 642,00 kr
Fra 534,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 644,00 kr
Fra 568,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |