Bestikksett med gaffel, kniv, skje, sugerør og rengjøringsbørste. Bestikket er laget av rustfritt stål som er slitesterkt og lett å rengjøre. Leveres i en polyesterpose med glidelås og en praktisk bæreløkke.
| Antall | 10 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 63,50 | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Neoprene |
| Størrelse | 21,5 x 6,5 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 24x38x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159710943 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4818 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,60 kr
Fra 28,90 kr
Fra 13,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |