Hold deg organisert og konsekvent med dette multivitaminpilleetuiet, laget for å holde dine daglige tilskudd organisert. Den har separate rom for både morgen- og kveldsdoser, mandag til søndag. Slik sørger den for at du aldri glemmer en dose. Den er kompakt og slitesterk, perfekt for både reise og hverdagsbruk. Dermed er det enkelt å bære og oppbevare vitaminene dine.
| Antall | 50 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 35,60 | 34,50 | 33,40 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PP plast |
| Størrelse | 17,5 x 3 x 8,7 cmcm |
| Emballasje | 180st |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14.25kg |
| Emballasje | 30x56x69cm |
| GTIN / EAN | 8713159729631 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3472 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,60 kr
Fra 28,90 kr
Fra 13,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |